main product photo

Amora / діжонська гірчиця / Mi Forte / Франція 415 г

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів

Amora - один з найстаріших виробників гірчиці у Франції. Історія компанії сходить до початку XVIII століття і" майстру гірчиці " Франсуа Найгеону. Саме ця компанія першою додавала виноградний сік замість оцту, а потім придумала спеціальний балон (диспенсер) для розливу гірчиці, а також відомі в Польщі Банки - гірчиці. Armand bizouard зареєстрував бренд Amora в 1919 році, компанія швидко розвивалася завдяки відмінному маркетингу, турботі про красивому і практичному дизайні банок, обраної рекламі. ще до Другої світової війни це була компанія, яка продавала найбільше гірчиці у Франції. Amora - це бренд, який увійшов до канону французького кулінарного життя, проданий компанії Danone, а потім компанії Unilever, у якої крім цього бренду також є Maille. І тому французький Купідон (а) в світі асоціюється не тільки з французькою любов'ю: -)

----- -

гірчиця Діжон-Мі Форте-менш гостра, ніжніша молодша сестра Купідона Форте Діжон. Класика Бургундії, для поляків, однак, це все ще може бути гостра гірчиця. Якщо хтось боїться класичної діжонської гірчиці з Франції, це може бути його першим вибором.

відмінно підходить для вінегретного соусу, вареного м'яса, бекону, копченої свинини, смажених ребер, хот-догів і тостів з м'ясним асорті. Основа гірчичного супу, а також Доповнення до супів, яким не вистачає гостроти і солі. Можна спробувати з житнім хлібом, шматочком сиру Гауда або іншим напівтвердим сиром.

склад: вода, гірчиця , оцет, сіль, лимонна кислота, метабісульфіт калію (допустима добова доза становить 0,7 мг на 1 кг маси тіла) .

----------

історія гірчиці не завжди серйозна:

https://mustardo.pl/historia/w-skrocie /