Vidisic 2 мг / г, гель для очей, 10 г зволожуючий очей

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів
Vidisic 2 мг / г, гель для очей, 10 г опис

що таке Vidisic?

діючою речовиною Vidisic є карбомер, який є високомолекулярною сполукою, що зв'язує воду. Препарат характеризується високою в'язкістю і фізіологічним рН, близьким до природних сліз.він замінює природні сльози в разі порушення їх секреції.

Vidisic використовується для симптоматичного лікування синдрому сухого ока (також званого сухим кератокон'юнктивітом).

властивості Vidisic:

Vidisic являє собою рідкий гель, який зв'язує воду, утворюючи на поверхні ока прозорий захисний шар,що забезпечує адекватне зволоження рогівки і кон'юнктиви. Він простий у використанні, якщо використовується відповідно до інструкцій із застосування.

що таке синдром сухого ока?

синдром сухого ока-це захворювання очей, при якому відбувається неправильне зволоження поверхні ока. Це може бути пов'язано зі зменшенням вироблення природних сліз, їх неправильним складом або надмірним випаровуванням. Якщо порушено кількість або склад слізної плівки, виникає явище пересихання рогівки і кон'юнктиви, що виявляється палінням, відчуттям сухості очей, відчуттям піску в оці, відчуттям тиску і світлочутливістю.

синдром сухого ока - дуже поширене захворювання очей. Це може бути викликано багатьма факторами, включаючи роботу в кондиціонованому приміщенні, роботу за комп'ютером, забруднення навколишнього середовища, прийом деяких ліків, гормональні зміни під час менопаузи або зменшення виробництва сліз у літньому віці.

показання

симптоматичне лікування сухого кератиту та кон'юнктиви.

активний інгредієнт: acidum polyacrylicum

склад

  • активний інгредієнт:інші інгредієнти
  • 1 г гелю містить 2 мг карбомеру: цетримід, гідроксид натрію, сорбіт, вода для ін'єкцій.
дія

гель з дуже тривалим часом дії. Prepareat, в'язкість якого ОК. 4500 mPas, він побудований з тривимірного каркаса поліакрилової кислоти, в якому укладена вода. Після закапування препарату в момент закриття повік відбувається вивільнення певної кількості молекул води; при відкритті повік структура скелета акрилової кислоти відновлюється з одночасним включенням молекул води.

дозування

дозування Vidisic для лікування синдрому сухого ока залежить від стану окремого пацієнта.

краплі слід вводити в кон'юнктивальний мішок 3-5 разів на день або, в залежності від необхідності, частіше і приблизно за 30 хвилин до сну (в іншому випадку існує ризик склеювання повік).

проконсультуйтеся з очним лікарем при використанні Vidisic для лікування синдрому сухого ока, який зазвичай вимагає тривалого або безперервного лікування

протипоказання

гіперчутливість до будь-якого компонента Vidisic .

примітки до застосування

при одночасному застосуванні інших офтальмологічних препаратів Vidisic слід вводити останнім через 5 хв.

зміст:

Vidisic випускається в тюбику, що містить 10 г гелю.

спосіб зберігання: 15°C - 25°c

виробник / виробник: MANN

дозвіл: MZ 6954

важливо перед використанням

попередження

якщо симптоми сухого ока зберігаються або зберігаються вони посилюються, припиніть використання vidisic і зверніться до лікаря.

якщо пацієнт носить контактні лінзи, його слід зняти перед застосуванням Vidisic. Контактні лінзи можна знову надіти через 15 хвилин після прийому Vidisic.

Vidisic-препарат стерильний до першого розтину. Дуже важливо утримувати трубку в чистоті і не допускати забруднення її вмісту. При застосуванні препарату слід приділяти особливу увагу, щоб не торкатися очей, повік та інших поверхонь кінчиком трубки

вагітність та лактація

вагітність

через відсутність даних про застосування карбомеру у вагітних жінок рекомендується уникати застосування Vidisic під час вагітності.

грудне вигодовування

невідомо, чи потрапляє карбомер або його метаболіти у грудне молоко. Тому не

водіння

препарат Vidisic має помірний вплив на здатність керувати транспортними засобами та керувати машинами. Одразу після застосування препарат може спричинити порушення гостроти зору протягом короткого періоду часу, спричиняючи помутніння зору. Не керуйте транспортними засобами, не керуйте машинами і не виконуйте потенційно небезпечну роботу до тих пір, поки не відновиться гострота зору.

взаємодія з іншими препаратами

Vidisic може подовжити час контакту інших офтальмологічних препаратів з поверхнею ока.

Якщо під час застосування Vidisic необхідне одночасне введення іншого препарату або очних препаратів, наприклад очних крапель, слід дотримуватися не менше 5 хвилинної перерви між прийомом наступних препаратів. Якщо Vidisic використовується додатково з очною маззю, інтервал між прийомом обох препаратів повинен становити 15 хвилин. Vidisic завжди повинен використовуватися останнім.

побічні ефекти

як і будь-який препарат, Vidisic може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.

дуже рідкісні побічні ефекти (можуть виникати не більше ніж у 1 з 10 000 осіб):

печіння в очах

почервоніння очей

екзема на столітті

відчуття присутності стороннього тіла в оці

гігантобродавочний кон'юнктивіт

свербіж очей

відчуття в'язкості в оці

поверхневий точковий кератит

/p>

сльозотеча

помутніння зору.

вищевказані реакції, у тому числі реакції алергічного походження, можуть бути спричинені консервантом, що міститься у препараті (цетримід), або можуть бути пов'язані з непереносимістю одного з інших компонентів препарату. Цетримід також може спричинити пошкодження епітелію рогівки.

помутніння зору після прийому Vidisic може бути пов'язане з високою в'язкістю продукту.

повідомте про побічні ефекти

Якщо ви відчуваєте будь-які побічні ефекти, включаючи будь-які побічні ефекти, не зазначені в листівці, повідомте про це свого лікаря або фармацевта. Про побічні ефекти можна повідомляти безпосередньо до відділу моніторингу побічних ефектів лікарських засобів управління реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та біоцидів.

про побічні ефекти також можна повідомляти відповідальній особі.

повідомляючи про побічні ефекти, можна буде зібрати більше інформації про безпеку застосування препарату.