main product photo

Норблін, 5 акція на 500 зл.

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів
Норблін, брати Бух і т. Вернер, колективна акція на 5 акцій по 100 зл., на 500 зл.

стан досить хороший, пляма, вигин. Купони і талон.

на момент заснування товариства акціонерний капітал становив 1 500 000 рублів. Він був розділений на 1 500 іменних акцій  по 1 000 рублів  (невідомо).польський польський капітал компанії в 1917 році становив 3 240 000 польських марок після зміни валюти з рублів на польські марки. Польський польський бренд поступово збільшувався за рахунок наступних випусків акцій до 2 400 000 000 польських марок, розділених на 4 800 000 акцій по 500 польських марок кожна, шляхом переоцінки компанії вартості нерухомого майна. Деякі викиди були випущені для розрахункових цілей, тобто застосовувалося безкоштовне право стягнення плати, а деякі-для фактичного збору коштів.

акції "металевих заводів під фірмою Norblin, b-cia Buch і T. Werner" були виставлені на фондову біржу в 1923 році.злотий злотий був конвертований в 1926 році і становив 5 000 000 злотих. Він був розділений на 50 000 акцій по 100 злотих кожна. Польський злотий випускався на кожні 96 акцій по 500 польських марок по одній акції по 100 злотих номінальної вартості (і випуск золотих акцій ).злотий злотий був переведений в акціонерний капітал у 1928 році, а в 1928 році відбувся переполох балансу компанії, і був прийнятий надлишок, який становив 4 219 002,01 злотих, з яких 2 500 000 злотих були переведені в акціонерний капітал. Таким чином, він був збільшений до 7 500 000 злотих. Акціонерам видається безкоштовно за кожні дві золоті акції і випуск по одній акції II золотого випуску . Акції першої та другої емісії обмінювалися на акції нової емісії. Капітал у розмірі 7 500 000 злотих був дійсний до початку Другої світової війни.злотих злотих, коли статутний капітал становив 5 000 000 злотих і акції II золотого випуску,акціонерний капітал становив 7 500 000 злотих з 1936 року обмінювалися на акції нового типу з купонами на дивіденди до 1944/45 року.< / P >

компанія була заснована в 1893 році під управлінням акціонерного товариства металевих фабрик Норблін, б-ЦРУ Бух і т.Вернер.статут компанії був змінений чотири рази, перш ніж він був остаточно затверджений.

вперше був затверджений російською владою 31.03.1893. У 1921 році статут компанії був частково змінений і частково доповнений польською владою. У той час компанія отримала назву "акціонерне товариство металевих заводів під фірмами Norblin, b-cia Buch і T. Werner".відповідно до постанови загальних зборів статут компанії був повністю змінений і в повній новій редакції затверджений в 1926 році. У четвертий і останній раз зміни в статуті компанії були затверджені в 1930 році.

дивіденди в 1924/25 роках становили 15%, в роки 1926 / 27 - 16 %,   У роках 1934 / 35 - 3,5 %, за роки 1935 / 36 - 5 %, тоді як 6,5% були в 1936 / 37. Розмір дивідендів вказувався не в кінці кожного року, а приблизно в середині року. Причиною цього було те, що компанія мала власний календар, в якому операційний рік починався 01.07 і закінчувався 30.06.

компанія була створена в результаті злиття трьох виробничих підприємств. Найстарішою була компанія, заснована братами Бух. Завод займався виготовленням гудзиків для військових потреб, а також декоративних медалей. Другою фірмою був Ювелірний завод Карла Мальча, який пізніше придбав Теодор Вернер. Нарешті, третім був завод Норбліна.Вінсент Костянтин Норблін керував бронзової майстерні у Варшаві, заснованої в 1809 році в Старому місті, яка займалася виготовленням металів, в основному посріблених, прикрас кінської упряжі, екіпажів, обладунків і т.д.у 1823 - 29 роках був виготовлений бюст а. Чарторийського і виливок статуї Миколи Коперника.

у 1864 році дочка Норбліна вийшла заміж за Теодора Вернера. Сам Норблін, навпаки, продав фабрику своєму синові Людовику Норбліну. Теодор Вернер і Людовик Норблін почали співпрацю шляхом об'єднання своїх заводів. Новоспечена компанія працювала під назвою "Норблін і СКА"

займалися виробництвом золота і срібла. У 1882 році компанія придбала фабрику платерів, що належить братам бух, а також вони володіли всією мережею їх магазинів, які знаходилися на території Королівства Польського і Росії. Компанія "Норблін і СКА" також придбала ексклюзивність на виробництво плакатів. Брати Бух зберегли тільки Петербурзьку фабрику гудзиків.у 1893 році було засновано акціонерне товариство під назвою акціонерне товариство металевих фабрик П .Ф. Норбліна та т. Вернера.< / P >

компанія знаходилася у Варшаві на вул.Желязній 49/51/53. Засновниками компанії були Людовик Норблін, Теодор Вернер, Карл і Олександр Темлер, Казімєж Шведе і Адам Норблін.

у 1910 році компанія керувала магазинами в; Варшаві, Санкт-Петербурзі, Лодзі, Москві, Одесі, Ризі, Мінську, Києві, Харкові, Тифлісі, Самарі, Вільнюсі, Єлизаветгороді. Крім того, у неї були свої торгові представництва.

асортимент продукції поряд з посрібленими і позолоченими виробами включав також латунну, мідну і срібну дріт,мідні і латунні труби з безшовним малюнком (переважно для Міністерства зв'язку, цукрового, дистиляційного і суднобудування).злотий злотом злотом злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злим, злотим,, 1887 р.-срібна медаль на агропродовольчій виставці в Кракові, 1890 р. почесний диплом на міжнародній виставці в Парижі. Злотий злотий на Всеросійській виставці в Новгороді, 1896 р. - знак державної емблеми на Всеросійській виставці в Новгороді, 1897 р. - золота медаль на виставці товариства сільського господарства і промисловості в Києві, 1898 р. - золота медаль на виставці промисловості, мистецтва, кустарного промислу в Санкт - Петербурзі, 1903 - 1904 рр.-диплом про визнання на першій міжнародній художньо-промисловій виставці в Санкт-Петербурзі.

після Першої світової війни завод значно розширив свої виробничі підрозділи. Крім того, вони оснащені високошвидкісним прокатним станом, гідравлічним пресом для виробництва труб і прутків, індукційними електропечами. Був запущений кулеметний відділ боєприпасів. Було організовано три лабораторії: хімічні, механічні та металографічні.

також було розширено виробництво. Крім того, стали виготовляти мідний дріт і кабелі для електричних проводів, латунні і мідні смуги і стрічки, деталі для гвинтівкових боєприпасів, мідні кільця для артилерійських снарядів, латунні диски для виготовлення гарматних гільз, бронзові диски для карбування монет.

У 1939 році заводи були частково знищені запальними бомбами. Після вторгнення німецьких військ окупаційна влада наказала зносити на металобрухт деякі машини.

після війни завод був дуже сильно зруйнований, а вартість реконструкції занадто висока і майже неможлива для покриття власниками заводу. Однак за допомогою і фінансової підтримки з боку Банку національного господарства реконструкція заводу була проведена і завершена приблизно в 1946 році.

з 1945 р націоналізована, переобладнана частина обладнання, інструментів і нержавіючої сталі. Було отримано виділення міді, Кремнієвої дроту і кредит у розмірі 1,08 млн.злотий. У лютому 1946 року було розпочато перше виробництво труб і прутків для залізниць. У січні 1947 року в прокат був включений завод з переробки металів на Жерані, в 1950-му-прокат алюмінієвої фольги і проведена модернізація обладнання, розширено виробництво за рахунок подальшого асортименту прокату виробів з нержавіючої сталі та їх сплавів . 16.02.1959 подальше розширення прокатного стану було призупинено. Штат співробітників - 830 осіб.у 1973-75 переїхав у нові приміщення за Варшавським металургійним заводом.

в даний час заводи розташовані на вулиці Палісадовій у Варшаві під назвою, що нагадує первісну назву компанії - „Norblin " s. a.