неофурагін макс, 100 мг 25 табл запалення нирок

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів

що таке неофурагіна Макс?

препарат неофурагін Макс містить в якості активного інгредієнта фуразидин, також званий фурагіном. Фуразидин є похідним нітрофурану, який пригнічує ріст бактерій, що викликають інфекції сечовивідних шляхів.

які показання до застосування неофурагіну Макс?

лікування інфекцій нижніх сечових шляхів.

активна речовина: фуразидин

склад препарату неофурагін Макс

  • активна речовина:інші інгредієнти
  • активна речовина препарату-фуразидин. 1 таблетка містить 100 мг фуразидину, який також називають фурагіном.: моногідрат лактоза, картопляний крохмаль, сахароза, полісорбат 80, стеаринова кислота.

як використовується препарат неофурагін Макс?

цей препарат завжди слід приймати точно так, як описано в брошурі для пацієнта або відповідно до рекомендацій лікаря або фармацевта. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до лікаря або фармацевта.

застосування у дорослих

день 1: 1 таблетка (100 мг) 4 рази на день.

день 2-8: 1 таблетка (100 мг) 3 рази на день.

лікування зазвичай триває 7-8 днів. При необхідності лікування можна повторити через 10-15 днів.

спосіб застосування

препарат застосовується перорально. Лінія на таблетці тільки полегшує її дроблення для більш легкого проковтування, а не поділ на рівні дози.

препарат неофурагін Макс слід вводити під час їди. У той же час дотримуйтесь дієти, багатої білком. Препарат слід запивати великою кількістю рідини.

якщо одна або кілька разів була пропущена наступна доза препарату, лікування слід продовжувати з використанням раніше прийнятих доз препарату.

застосування препарату у дітей та підлітків

препарату неофурагін Макс не застосовувати у дітей та підлітків.

коли не використовувати неофурагін Макс?

коли не використовувати neoFuragina MAX:

якщо у вас алергія на фуразидин, похідні нітрофурану або будь–який з інших компонентів цього препарату

Якщо у вас полінейропатія (синдром пошкодження периферичних нервів, який може характеризуватися руховими, сенсорними або нервовими розладами іншого характеру), наприклад, у діабетиків

Якщо у вас дефіцит ферменту глюкозо–6-дегідрогенази-фосфатного (захворювання, пов'язане дефіцитом ферменту, що бере участь у перетвореннях, що відбуваються в еритроцитах)

Якщо у пацієнта була виявлена ниркова недостатність (в лабораторних дослідженнях кліренс креатиніну нижче 60 мл/хв або підвищений рівень креатиніну в сироватці)

у новонароджених, немовлят, дітей і підлітків

в перші три місяці вагітності (перший триместр)

в період доношеної вагітності (з 38-го тижня) і, через ризик розвитку у гемолітичної анемії (анемії, пов'язаної з розпадом еритроцитів).

зміст:

25 таблеток

спосіб зберігання: 15°C - 25°c

виробник/виробник: TEVA

дозвіл: MZ 24735

важливо перед прімененіемзвінь

попередження

якщо вас турбують обставини, описані нижче, використання neofuragina max слід обговорити з лікарем.

Якщо у вас діабет, у вас є порушення функції нирок, порушення функції печінки, неврологічні порушення, електролітні порушення (зміни концентрації іонів в крові), анемія, дефіцит вітамінів групи В і фолієвої кислоти або захворювання легенів, слід проявляти особливу обережність при використанні цього препарату, оскільки існує підвищений ризик розвитку периферичної полінейропатії (пошкодження периферичних нервів).

цей розлад у тяжких випадках може бути незворотнім і загрожувати життю пацієнта. У зв'язку з цим препарат неофурагін Макс слід припинити, якщо виникають симптоми з боку нервової системи (поколювання, оніміння, відчуття протікають струмів).

Якщо ви відчуваєте лихоманку, озноб, кашель, болі в грудях, задишку. Це можуть бути симптоми гострих легеневих реакцій, які іноді спостерігаються у пацієнтів, які отримували похідні нітрофурану. При виникненні таких симптомів препарат слід негайно припинити. Хронічні реакції спостерігалися у пацієнтів, які приймали фуразидин більше 6 місяців. Хронічні легеневі реакції можуть виникати, особливо у літніх пацієнтів.

Якщо препарат використовується тривалий час. Потім може знадобитися аналіз крові, щоб перевірити кількість лейкоцитів, а також функцію нирок і печінки.

слід уникати вживання алкоголю під час лікування фуразидином.

рідко можуть виникати порушення функції печінки (пожовтіння склери очей, шкіри і слизових оболонок, свербіж шкіри, зміна кольору стільця, темна сеча, біль у животі, блювота, нудота, відсутність апетиту, постійна втома і схуднення), включаючи холестатичну жовтяницю (викликану перешкодою для відтоку жовчі) і хронічний гепатит. Якщо виявлено порушення функції печінки, лікування фуразидином слід негайно припинити.

неофурагін Макс з їжею або алкоголем:

слід уникати вживання алкоголю під час прийому неофурагіну Макс через можливість так званого дисульфірамного ефекту з такими симптомами, як відчуття жару, болі в животі, нудота, блювання та синусове прискорення серцевого ритму.

препарат неофурагін Макс містить моногідрат лактозу та сахарозу. Якщо у пацієнта раніше була виявлена непереносимість певних цукрів, пацієнт повинен звернутися до лікаря, перш ніж приймати препарат.

вагітність і лактація

Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, припускаєте, що ви вагітні або плануєте мати дитину, Вам слід проконсультуватися з лікарем або фармацевтом перед використанням цих ліків.

вагітність

не використовуйте неофурагін МАКС протягом перших трьох місяців вагітності (І триместру) або у жінок з доношеною вагітністю (з 38 тижня) і періодом пологів.

слід дотримуватися особливої обережності при застосуванні в останні три місяці вагітності (III триместр), так як фуразидин може викликати гемолітичну анемію у новонародженого (анемія, пов'язана з розпадом еритроцитів).

грудне вигодовування

неофурагін Макс не слід використовувати в період грудного вигодовування. Фуразидин потрапляє в грудне молоко і може завдати шкоди грудній дитині.

вплив на фертильність

похідні нітрофурану можуть негативно впливати на функції яєчок, незначно або помірно знижуючи загальну кількість сперматозоїдів у спермі.

водіння

немає даних про вплив фуразидину на здатність керувати транспортними засобами та керувати машинами. Однак у деяких пацієнтів можуть виникнути побічні ефекти, які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами (головний біль, запаморочення, сонливість, порушення зору).

передозування

при прийомі більш рекомендованої дози препарату можуть виникнути нудота, блювання, головний біль, запаморочення, алергічні реакції, анемія. Якщо ви відчуваєте будь-які тривожні симптоми, негайно зверніться до лікаря, фармацевта або до відділення невідкладної допомоги найближчої лікарні, оскільки може знадобитися спеціалізоване лікування. Рекомендується промивання шлунка і введення великої кількості рідини для збільшення виведення препарату з сечею. Рекомендується провести аналіз крові, лабораторні дослідження функції печінки та моніторинг функції легенів. У тяжких випадках слід проводити гемодіаліз.

через виведення препарату з організму нирками ризик передозування збільшується у пацієнтів з порушенням функції нирок.

неофурагін Макс та інші препарати

повідомте свого лікаря або фармацевта про всі ліки, які ви приймаєте в даний час або останнім часом, а також про ліки, які ви плануєте використовувати.

слід дотримуватися особливої обережності при одночасному застосуванні нижчеперелічених препаратів:

ристоміцин, левоміцетин, сульфаніламіди, хлорамфенікол (антибактеріальні хіміотерапевтичні засоби) – підсилюють токсичну дію фуразидину на кровотворну систему;

похідні хінолону, наприклад налідиксова кислота, Норфлоксацин, оксолінова кислота (антибактеріальні препарати) – фуразидин може пригнічувати їх антибактеріальну дію;

пробенецид і сульфінпіразон (препарати, що підвищують виведення сечової кислоти з сечею) – можуть знижувати виведення фуразидину і викликати його накопичення в організмі, підвищуючи його токсичність і знижуючи концентрацію в сечі, що може привести до ослаблення його дії;

препарати, що є інгібіторами карбоангідрази(сульфаніламіди) і препарати, що підвищують рН сечі (подщелачивающие) – можуть знижувати антибактеріальну активність нітрофуранів;

p>

вітамін B6 - збільшує всмоктування похідних нітрофурану;

атропін (діастолічний і зіничний препарат) – може затримувати всмоктування фуразидину, але загальна кількість поглиненої речовини не змінюється; < / P >

антациди, що містять трисилікат магнію, зменшують всмоктування фуразидину – можуть знижувати антибактеріальну дію Фуразидину.

вплив на лабораторні дослідження:

при введенні фуразидину результати аналізів глюкози в сечі з використанням розчинів Бенедикта і Фелінга можуть бути хибнопозитивними. Результати аналізів глюкози в сечі, що виконуються ферментними методами, зазвичай нормальні.

можливі побічні ефекти neoFuragina Max

як і будь-який препарат, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.

негайно припиніть використання цього препарату і повідомте про це лікаря або зверніться до найближчої лікарні, якщо ви відчуваєте: (рідко: може торкнутися 1 з 1 000 пацієнтів):

алергічні реакції: висип, свербіж, кропив'янка, анафілактичні реакції (раптові місцеві або системні алергічні реакції з такими симптомами, як:

набряк обличчя, губ, язика або горло

утруднене дихання або ковтання

кропив'янка, свербіж

включаючи небезпечний для життя анафілактичний шок), ангіоневротичний набряк (тяжка алергічна реакція-раптовий набряк обличчя, кінцівок або суглобів без свербіння та болю). Набряк у ділянці голови і шиї може викликати труднощі при ковтанні та диханні;

тяжкі шкірні реакції (ексфоліативний дерматит, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона − міхура мультиформна еритема);

симптоми polekowego запалення печінки (пожовтіння склер очей, шкіри та слизових оболонок, свербіж шкіри, знебарвлення калу, темна сеча, біль у животі, блювання, нудота, відсутність апетиту, постійна втома і chudnięcie), холестатична жовтяниця (викликається перешкодою для повернення жовчі), некроз печінки (зазвичай при тривалому застосуванні);

(з невідомою частотою):

астматичних реакцій (утруднене дихання) у пацієнтів з бронхіальною астмою; реакції гіперчутливості з дихальної системи, в тому числі:

гострі реакції - виявляється, зокрема, лихоманкою, ознобом, кашлем, болями в грудній клітці, dusznością - найчастіше швидко зникають після припинення прийому препарату

реакції, хронічні, в тому числі зміни в легенях (наприклад, фіброз легенів, пневмоніт) - вираженість симптомів та їх оборотність після припинення прийому препарату, залежить від тривалості лікування при появі перших небажаних симптомів; при виявленні небажаного дії необхідно негайно припинити прийом препарату; порушення функції легень може бути необоротним

ціаноз внаслідок methemoglobinemii, яка також може проявлятися męczliwością, dusznością, болями і запамороченнями прискореною процедурою серця, сонливості і śpiączką;

псевдомембранозний ентерит (важка хвороба товстої кишки або коліт objawiająca себе проносом, головним болем і лихоманкою);

пошкодження периферичних нервів (також про гострою або незворотного течії, особливо у пацієнтів з порушеною функцією нирок, анемію, цукровим діабетом, порушеннями elektrolitowymi або дефіцитом вітаміну B).

інші побічні ефекти neoFuragina MAX можуть включати:

часті (можуть вражати 1 з 10 пацієнтів):

нудота, надмірне виділення газів;

головні болі.

частота невідома (частота не може бути визначена за наявними даними):

запаморочення, сонливість, порушення зору;

блювота, запор, діарея, симптоми диспепсії, болі в животі, слинні залози, панкреатит;

алопеція (минуща);

інфекції, стійкі до фуразидину, лихоманка, озноб, нездужання;

у людей з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогеназа застосування фуразидину може призвести до мегалобластної анемії (внаслідок дефіциту вітаміну В12 або фолієвої кислоти) або гемолітичної анемії (спричиненої швидким руйнуванням еритроцитів) з такими симптомами, як легка втома, загальна слабкість, проблеми з концентрацією уваги, біль та запаморочення, відчуття задишки).

повідомте про побічні ефекти

Якщо ви відчуваєте будь-які побічні ефекти, включаючи будь-які побічні ефекти, не зазначені в листівці, повідомте про це свого лікаря або фармацевта. Про побічні ефекти можна повідомляти безпосередньо до відділу моніторингу побічних ефектів лікарських засобів управління реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та біоцидів:

Al. Jerozolimskie 181c, 02-222 Варшава

тел.: + 48 22 49-21-301, факс: + 48 22 49-21-309

e-mail: [email protected]

про побічні ефекти також можна повідомляти відповідальній особі.

повідомляючи про побічні ефекти, можна буде зібрати більше інформації про безпеку застосування препарату.