main product photo

Lipancrea 8.000 j Ph. Eur. Ліпази 20 капсул 30.04.2024 р.

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів
термін придатності 30.04.2024 р. Lipancrea 8000, капсули, що підтримують лікування недостатності підшлункової залози, 20 шт. про продукт:

препарат, що містить Панкреатин свинини. Капсули швидко розчиняються в шлунку, вивільняючи велику кількість гранул. Завдяки формулі багаторазової дози (multi-dose) препарат правильно змішується з харчовим вмістом і разом з ним виходить зі шлунка, а ферменти при вивільненні рівномірно розподіляються в харчовому вмісті. При попаданні в тонку кишку оболонка гранул швидко розчиняється (при pH>5,5), вивільняючи ферменти з ліполітичною, амілолітичною та протеолітичною дією, які дозволяють перетравлювати жири, крохмалі та білки. Продукти травлення підшлункової залози потім всмоктуються безпосередньо або після гідролізу під дією кишкових ферментів. Лікування препаратом, що містить Панкреатин, значно знижує тяжкість симптомів екзокринної недостатності підшлункової залози, включаючи консистенцію стільця, болі в животі, здуття живота, частоту донорства стільця, незалежно від основного захворювання. Ферменти, що містяться в препараті, не піддаються процесу всмоктування з шлунково-кишкового тракту.

склад:

Lipancrea 8 000

- 1 капс. містить Панкреатин зі свинячої підшлункової залози з активністю: 8000 од. рН. Eur. ліпази, 5 750 од. Eur. амілази і 450 од рН. Eur. протеаз.

дозування:

перорально. дорослі і діти .

кістозний фіброз підшлункової залози.

дозування ферментів в розрахунку на масу тіла повинна починатися з 1000 ОД ліпази / кг маси тіла.харчування для дітей у віці 4 років і 500 ОД ліпази / кг.харчування для дітей ≥4 років, підлітків і дорослих. Дозування повинна бути скоригована з урахуванням тяжкості захворювання, контролю жирової діареї і підтримки хорошого стану харчування. У більшості пацієнтів доза повинна бути менше або не перевищувати 10000 ОД ліпази / кг маси тіла./ день або 4000 ОД ліпази / г споживаного жиру.

інші розлади, пов'язані з екзокринною недостатністю підшлункової залози.

дозування має бути адаптоване до індивідуальних потреб кожного пацієнта залежно від тяжкості розладу травлення та вмісту жиру в їжі. Доза, необхідна для основного прийому їжі (сніданок,обід, вечеря), знаходиться в діапазоні від ОК.від 25000 до 80000 рН. Eur. ліпаза. Для перекусів між прийомами їжі використовуйте половину дози, індивідуально призначеної для основного прийому їжі.

спосіб подачі.

препарат слід приймати під час їжі або відразу після їжі / закуски, запиваючи кожну капсулу рідиною. Капсули слід ковтати цілими, оскільки укус або розкол може призвести до руйнування гранул та інактивації препарату. При утрудненому ковтанні (наприклад, у маленьких дітей або літніх людей) або при необхідності введення меншої кількості ферментів капсулу можна обережно відкрити і додати в кислу, м'яку їжу (pH & lt; 5,5), що не вимагає жування, або приймати з кислою рідиною (pH <5,5), наприклад, яблучне пюре, йогурт або фруктовий сік з pH <5,5, наприклад, яблучний, апельсиновий або ананасовий сік. Жування і жування гранул і змішування з їжею або рідиною з pH >5,5 може зруйнувати захисне ентеральне покриття (не додавати в молоко і молочні суміші). Це може призвести до занадто раннього вивільнення ферментів у роті і може призвести до зниження ефективності та подразнення слизової оболонки рота. Слід дотримуватися обережності, щоб не тримати препарат у роті. Протягом усього періоду лікування необхідно забезпечити адекватну гідратацію пацієнта, особливо в періоди підвищеної втрати рідини. Неправильне зволоження може посилити запор. Суміш гранул з їжею або рідиною слід використовувати негайно; його не можна зберігати. Немає необхідності давати препарат для легких страв, що складаються з фруктів, овочів, фруктових соків та інших знежирених продуктів.

показання:

лікування екзокринної недостатності підшлункової залози у дітей, підлітків і дорослих, виникнення якої пов'язане: з кістозним фіброзом (муковісцидоз); з хронічним панкреатитом; зі станом після видалення підшлункової залози (панкреатектомія); зі станом після видалення шлунка (гастректомія); з раком підшлункової залози; зі станом після шлунково-кишкового анастомозу (наприклад, гастроентеростомія типу Білрота II); зі стенозом протоки підшлункової залози або протоки загального міхура (наприклад, через пухлину); з синдромом швахмана-Даймонда; зі станом після нападу гострого панкреатиту і початком ентерального або перорального харчування.

протипоказання:

гіперчутливість до активної речовини, білка свинини або будь-якої допоміжної речовини.

попередження та запобіжні заходи:

стеноз ілеоцекального сегмента і товстої кишки (фіброзна колонопатія) був описаний у пацієнтів з кістозним фіброзом підшлункової залози, які приймали високі дози продуктів, що містять Панкреатин. Як запобіжний захід, будь-які незвичайні абдомінальні симптоми або зміни існуючих симптомів повинні бути досліджені, щоб виключити можливу фіброзну колонопатію, особливо якщо ви приймаєте >10000j. Ph. Eur. ліпази / кг mc./ доба.

побічні ефекти:

дуже часто: біль у животі. Часто: нудота, блювання, запор, здуття живота, діарея. Нечасто: висип. Частота невідома: гіперчутливість (анафілактичні реакції), стеноз ілеоцекального сегмента та товстої кишки (фіброзна колонопатія), свербіж, кропив'янка. Стеноз ілеоцекального сегмента і товстої кишки (фіброзна колонопатія) був описаний у пацієнтів з кістозним фіброзом підшлункової залози, які приймали високі дози препаратів, що містять Панкреатин. Частота, тип та тяжкість побічних ефектів у дітей з муковісцидозом були подібними до таких у дорослих.

увага!

перед прийомом препарату ознайомтеся з вмістом листівки або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом. Будь-які ліки, які ви приймаєте неправильно, загрожують вашому життю чи здоров'ю.

увага!