Furagina APTEO MED сечовий міхур препарат 50 мг 30 таблеток

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів
FURAGINA APTEO MED 50 мг 30 таблеток

опис

препарат furagina APTEO MED містить фуразидин в якості активного інгредієнта. Фуразидин є похідним нітрофурану, який пригнічує ріст бактерій, що викликають інфекції сечовивідних шляхів.

показання

показанням до застосування препарату Фурагін АПТЕО мед є:

інфекція нижніх сечових шляхів.

активна речовина: furaginum

склад

1 таблетка містить:

50 мг фуразидину

інші інгредієнти: кукурудзяний крохмаль, сахароза, колоїдний кремнезем безводний, стеаринова кислота

дозування

ці ліки завжди слід приймати точно так, як описано в буклеті для пацієнта або відповідно до рекомендацій лікаря або фармацевт. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до лікаря або фармацевта.

Дорослийперший день лікування: 100 мг (2 таблетки) 4 рази на день; наступні дні: 100 мг (2 таблетки) 3 рази на день.

препарат FURAGINA APTEO MED слід приймати внутрішньо під час прийому їжі, що містить білок, який спричиняє збільшення абсорбції препарату.

препарат застосовують протягом 7-8 днів. Якщо симптоми погіршуються або не зникають через 7-8 днів, зверніться до лікаря.

препарат Фурагін АПТЕО мед не слід застосовувати дітям та підліткам.

протипоказання

коли не використовувати FURAGINA APTEO MED:

Якщо у вас алергія на фуразидин, інші похідні нітрофурану або на будь-який з інших компонентів цього препарату.

у першому триместрі вагітності.

у період доношеної вагітності (з 38-го тижня) та пологів через ризик гемолітичної анемії (анемії, пов'язаної з розпадом еритроцитів) у новонародженого.

у дітей та підлітків.

Якщо у пацієнта ниркова недостатність, а лабораторні дослідження виявили кліренс креатиніну нижче 60 мл / хв або підвищений рівень креатиніну в сироватці.

Якщо у пацієнта діагностовано полінейропатію (розлад нервової системи), наприклад, при цукровому діабеті.

Якщо у пацієнта спостерігається дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (ферменту, що бере участь у перетвореннях, що відбуваються в еритроцитах).

примітки до застосування

препарат FURAGINA APTEO MED слід приймати внутрішньо під час прийому їжі, що містить білок, що призводить до збільшення абсорбції препарату. Слід уникати вживання алкоголю під час прийому препарату.

попередження

перед початком прийому FURAGINA APTEO MED обговоріть це зі своїм лікарем або фармацевтом:

якщо у вас є порушення функції нирок, печінки, розлади нервової системи, анемія, порушення електроліту, дефіцит вітамінів групи В і фолієвої кислоти або захворювання легенів.

Якщо у вас діабет, тому що фуразидин може викликати пошкодження нервів. У пацієнтів, які отримували похідні нітрофурану, спостерігалося пошкодження периферичних нервів. Цей розлад у важких випадках може бути незворотним і загрожувати життю пацієнта. Тому препарат Фурагін АПТЕО мед слід припинити при появі симптомів з боку нервової системи (поколювання, оніміння, відчуття протікають струмів).

Якщо ви відчуваєте лихоманку, озноб, кашель, болі в грудях, задишку. Це можуть бути симптоми гострих легеневих реакцій, які іноді спостерігаються у пацієнтів, які отримували похідні нітрофурану. При появі таких симптомів препарат слід негайно припинити

найчастіше вони швидко або дуже швидко зникають після припинення прийому препарату. У разі хронічних реакцій тяжкість симптомів та їх оборотність після припинення прийому препарату залежить від тривалості продовження лікування після появи перших побічних ефектів. Ключовим моментом є якнайшвидше розпізнати побічний ефект і припинити прийом препарату. Порушення функції легенів може бути незворотним. Хронічні реакції спостерігалися у пацієнтів, які приймали фуразидин більше 6 місяців. Хронічні легеневі реакції (включаючи легеневий фіброз і дисеміновану інтерстиціальну пневмонію) можуть виникати, особливо у літніх пацієнтів.

Якщо препарат використовується тривалий час. Потім може знадобитися аналіз крові, щоб перевірити кількість лейкоцитів, а також функцію нирок і печінки.

Якщо у пацієнта раніше була виявлена непереносимість певних цукрів, пацієнт повинен звернутися до лікаря перед прийомом препарату.

передозування

немає даних про вплив фуразидину на здатність керувати транспортними засобами та керувати машинами. Однак у деяких пацієнтів можуть виникнути побічні ефекти, які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем (запаморочення, сонливість, порушення зору).

побічні ефекти

як і будь-який препарат, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.

побічні ефекти, що виникають часто (у 1-10 з 100 пацієнтів):

нудота, надмірне виділення газів;

головні болі.

побічні ефекти, що виникають не частіше, ніж 1 на 100 пацієнтів:

ціаноз, мегалобластна анемія (анемія з дефіцитом вітаміну В12 або фолієвої кислоти) або гемолітична анемія;

запаморочення, сонливість, порушення зору, ушкодження периферичних нервів (також про гострою або незворотного течії, особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю, анемією, цукровим діабетом, порушеннями elektrolitowymi, дефіцитом вітаміну B);

реакції гіперчутливості з боку дихальної системи:

гострі реакції проявляються лихоманкою, ознобом, кашлем, болями в грудній клітці, dusznością, наявності в ній запального ексудату в просторі, в грудній клітці, зміни в образі лучем рентгенівського знімка легень і збільшенням кількості певного типу білих кров'яних клітин; найчастіше швидко або дуже швидко зникають після припинення прийому препарату;

реакції, хронічні, в тому числі легеневий фіброз і склероз, інтерстиціальний пневмоніт; вираженість симптомів та їх оборотність після припинення прийому препарату, залежить від часу продовження лікування після появи перших ознак побічних ефектів; після така kowaniu небажаного дії необхідно негайно припинити прийом препарату; порушення функції легень може бути необоротним;

запор, діарея, симптоми релігій (наприклад, відчуття переповнення poposiłkowej, здуття живота), біль у животі, блювання, запалення слинних залоз, панкреатит, псевдомембранозний ентерит;

алопеція, ексфоліативний дерматит, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона (міхура мультиформна еритема);

лихоманка, озноб, нездужання, інфекції мікробами, що несуть на furazydynę;

свербіж, кропив'янка, реакції, анафему laktyczne (раптові алергічні реакції, місцеві або системні), ангіоневротичний набряк (хвороба шкіри і підшкірної клітковини, спрямована на виникнення обмежених набряків), висип;

симптоми polekowego гепатит, холестатична жовтяниця (викликається перешкодою для повернення жовчі), некроз паренхіми печінки.

похідні нітрофурану можуть негативно впливати на функцію яєчок і спричиняти зниження рухливості сперматозоїдів, зменшувати секрецію сперми та призводити до несприятливих змін будови сперматозоїдів.

взаємодія з іншими ліками

розкажіть своєму лікарю або фармацевту про всі ліки, які ви приймаєте в даний час або останнім часом, а також про ліки, які ви плануєте приймати. Слід дотримуватися особливої обережності при одночасному застосуванні нижчеперелічених препаратів.

налідиксова кислота (антибіотик) - фуразидин пригнічує його бактеріостатичну дію.

аміноглікозиди і тетрацикліни (антибіотики) - підсилюють антибактеріальну дію фуразидину.

хлорамфенікол та ристоміцин (антибіотики) - підсилюють токсичну дію фуразидину на клітини крові.

пробенецид (у високих дозах) і сульфід нпіразон (препарати, що підвищують виведення сечової кислоти з сечею) - знижують виведення фуразидину і можуть викликати його накопичення в організмі, підвищуючи його токсичність і знижуючи концентрацію в сечі, і, як наслідок, призводять до зниження ефективності дії.

антациди, що містять трисилікат магнію-знижують всмоктування фуразидину.

атропін-затримує всмоктування фуразидину, але загальна кількість поглиненої речовини не змінюється.

вітаміни групи В-підсилюють всмоктування фуразидину.

вплив на лабораторні дослідження при введенні фуразидину результати аналізів глюкози в сечі з використанням розчинів Бенедикта і Фелінга можуть бути хибнопозитивними. Результати аналізів глюкози в сечі, що виконуються ферментними методами, зазвичай нормальні.

водіння

немає даних про вплив фуразидину на здатність керувати транспортними засобами та керувати машинами. Однак у деяких пацієнтів можуть виникнути побічні ефекти, які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем (запаморочення, сонливість, порушення зору).

вагітність і лактація

якщо пацієнтка вагітна або годує грудьми, вона припускає, що може бути вагітна, або якщо вона планує мати дитину, вона повинна проконсультуватися з лікарем або фармацевтом перед використанням цих ліків.

препарат FURAGINA APTEO MED не слід застосовувати у перші три місяці вагітності (та триместр), а також жінкам при доношеній вагітності та у період пологів. Слід дотримуватися особливої обережності при застосуванні в останні три місяці вагітності (III триместр).

фуразидин може спричинити гемолітичну анемію у новонародженого.

Furagina APTEO MED не слід використовувати в період грудного вигодовування. Фуразидин потрапляє в грудне молоко і може завдати шкоди грудній дитині.

зміст:

упаковка препарату містить 30 таблеток.

спосіб зберігання

15°C-25°c

виробник / виробник: SYNOPTIS PHARMA

дозвіл: MZ 23856