Аспаргін 17 мг + 54 мг магній калій 75 таблеток

Доставка
Відправимо:
Вартість:
Нова пошта
2-3 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Кур'єр Нова пошта
2-4 дня
з моменту оплати
Тариф перевізника
Оплата

Картою онлайн,
Реквізити IBAN,
Безготівковий розрахунок (без ПДВ),
Оплата частинами (для клієнтів Монобанк),
На карту

Гарантія
офіційна гарантія від виробника 36 місяців
Повернення/ Обмін протягом 14 днів
аспаргін 17 мг іонів магнію + 54 мг іонів калію, 75 таблеток

показання

заповнення дефіциту магнію і калію (не вимагає введення елементів внутрішньовенним шляхом): - при аритміях і гіперактивності серця, особливо на тлі дефіциту магнію і калію;

- профілактично при ішемічній хворобі серця, при загрозі інфаркту;

- при позакорабельному відновленні;

- після перенесених інфекційних або хірургічних втручань, в ході яких відбулася втрата магнію і калію;

- як препарат, що протидіє небажаним наслідкам тривалого застосування серцевих глікозидів і діуретиків (наприклад, тіазидів, фуросеміду).

препарат призначений для пацієнтів старше 12 років.

діюча речовина: magnesium hydroasparticum, kalium hydroasparticum

склад

1 таблетка містить: 17 мг іонів магнію у вигляді 250 мг магнію Гідро-аспартату(Magnesii hydroaspartas)і 54 мг іонів калію у вигляді 250 мг калію Гідро-аспартату(Kalii hydroaspartas)).

допоміжна речовина відомої дії: сахароза 53 мг.

Змістяк виглядає аспаргін і що входить в упаковку: аспаргін-це пероральні таблетки. Упаковка: таблетки в блістерній упаковці, в картонній коробці: 50 шт.таблетки-2 блістери по 25 шт.

дозування

дорослі і діти старше 12 років:

перорально, зазвичай від 1 до 2 таблеток 2-3 рази на день, після їди (еквівалентно від 34 мг до 102 мг мг ++ / день (від 1,4 ммоль до 4,2 ммоль) і від 108 мг до 324 мг k+/ добу (від 2,7 ммоль до 8,3 ммоль).

Примітка: передбачається, що загальна добова потреба організму в магнії не перевищує 5 мг / кг маси тіла, а для профілактики дефіциту калію вводиться до 780 мг іона на добу.

протипоказання

гіперчутливість до будь-якого компонента лікарського засобу (Див.п. 6.1), гіпермагніємія, гіперкаліємія, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 30 мл / хв), інфекції сечовивідних шляхів, порушення атріовентрикулярної провідності (блокада), брадикардія, міастенія, значна артеріальна гіпотензія крові.

попередження

не вводити без відома лікаря при ракових захворюваннях. Лікарський засіб не слід застосовувати при гострому зневодненні, великому руйнуванні тканин (наприклад, при опіках великих поверхонь тіла). Не застосовувати з іншими препаратами, що містять калій. При тривалому застосуванні, у разі тяжкої діареї та у пацієнтів, які отримували серцеві глікозиди, слід контролювати рівень калію і магнію в сироватці, а при необхідності також в еритроцитах. З обережністю застосовувати пацієнтам з виразковою хворобою шлунка. Пацієнти з рідкісними спадковими порушеннями, пов'язаними з непереносимістю фруктози, мальабсорбцією глюкози і галактози або дефіцитом сахаразіізомальтази, не повинні приймати препарат.

передозування

симптоми інтоксикації

діарея, нудота, порушення атріовентрикулярної провідності, порушення дихання, падіння артеріального тиску, судоми, м'язова втомлюваність, відчуття втоми, птоз.

лікування

слід використовувати симптоматичне лікування. При важких отруєннях внутрішньовенно вводять солі кальцію або роблять діаліз.

побічні ефекти

частота була встановлена як: нечасто (≥1/1000, < 1/100), рідко (≥1/10 000 до < 1/1 000) або дуже рідко (< 1/10 000).

Класифікація систем і органів

по MedDRA

частота

побічні ефекти

розлади нервової системи

дуже рідко

безсоння

захворювання нирок і сечовивідних шляхів

рідко особливо у людей з порушеннями функції нирок

гіперкаліємія

розлади шлунка та кишечнику

нечасто

болі у животі, нудота, діарея, запор, блювання, які зазвичай минають самі по собі.

захворювання шкіри та підшкірної клітковини

рідко

почервоніння шкіри

серцеві розлади

рідко

порушення передсердної провідності

порушення міоскелету та сполучної тканини

рідко

М'язова слабкість

взаємодія з іншими лікарськими засобами

лікарський засіб не слід вводити одночасно з фосфатами і сполуками кальцію, так як вони знижують всмоктування магнію. Абсорбція магнію зменшується у присутності ліпідів та фітатів у раціоні.

сполуки магнію знижують всмоктування тетрациклінів; слід дотримуватися не менше 3-годинної перерви між прийомом обох препаратів. Магній знижує всмоктування сполук заліза, фтору та пероральних антикоагулянтів, похідних кумарину. Аміноглікозидні антибіотики, цисплатин, циклосерин, мітраміцин, амфотерицин В, мінералокортикостероїди підсилюють виведення магнію. Глікозиди наперстянки, що використовуються в поєднанні з калієм, можуть призвести до порушень серцевого ритму. Препарат не слід застосовувати одночасно з атропіном або гіосціаміном, оскільки збільшується ризик виразок кишечника, які можуть виникнути при пероральному прийомі солей калію. Діуретичні препарати (амілорид, спіронолактон, Триамтерен) та інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (каптоприл та Еналаприл) викликають підвищення рівня калію в крові. Кортизон знижує дію калію. Калій, що міститься в препараті, знижує засвоєння вітаміну B 12 .

керування транспортними засобами

лікарський засіб, що застосовується відповідно до приписів, не впливає на здатність керувати транспортними засобами і керувати механічними пристроями в русі, а також на психомоторну працездатність.

вагітність і лактація

магній і калій вважаються безпечними під час вагітності.

обидва Іона перетинають плацентарний бар'єр і проникають в молоко годуючих жінок (при стабільному, як правило, рівні плазми це фізіологічні кількості і необхідні для нормального розвитку плода або новонародженого).

у рекомендованих дозах лікарський засіб можна застосовувати під час вагітності та годування груддю, але після попередньої консультації з лікарем, який вкаже правильне дозування лікарського засобу.

спосіб зберігання15°C-25°c

виробник / виробник: FILOFARM

роздільна здатність: MZIOS R / 2107